Renart Sp. z o.o.

O firmie

Przeczytaj o firmie Renart.

Renart Sp. z o.o. (sp zoo)

Renart Sp. z o.o. jest kontynuacją rodzinnej firmy, której tradycja sięga lat 90 i została założona w ramach rozwoju dotychczas prowadzonej działalności gospodarczej.

Spółka może pochwalić się ciekawym portfolio oraz doświadczeniem z prac wykonywanych na obiektach zabytkowych, kamienicach oraz osiedlach mieszkaniowych w dużych miastach na terenie Polski południowej i środkowej.


Misja

Misją Renart Sp. z o.o. jest zadbanie o dziedzictwo infrastruktury i obiektów zarówno zabytkowych jak i współczesnych. Piękne wiekowe budynki, miejsca dotąd zaniedbane, czy osiedla mieszkaniowe, często wymagają kompleksowej realizacji. Materiały użyte do budowy i wykończenia elewacji, murów, czy rzeźb, poddawane są niesprzyjającym warunkom pogodowym i niszczeją. Kwaśne deszcze, zasolenie, przemarzanie i uszkodzenia mechaniczne, to tylko niektóre z czynników wpływających na kondycję narażonych powierzchni.

Z dbałością i szacunkiem do otaczającej nas infrastruktury zgodnie ze sztuką budowlaną dokładamy wszelkich starań, aby miejsca stanowiące potencjał historyczny, użytku publicznego i wiele innych, mogły cieszyć nasze oczy swoją obecnością i świeżym wyglądem przez kolejne lata.

Kładziemy szczególny nacisk na jakość wykonanych prac i możliwie najlepszy efekt końcowy. Stawiamy na rozwój, aby oferować Państwu najlepsze rozwiązania dostarczane przez światowych liderów branży budowlanej.